Nr katalogowy: 313

Jacqes CHAPIRO (1887 - 1972)

Nr katalogowy: 313

Śmierć

olej, płótno, 27 x 35 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: "LE MORT" / Jaques Chapiro
estymacja: 4 500 - 5 500 zł