Nr katalogowy: 312

Marian ADAMCZYK

Nr katalogowy: 312

Tancerka, 1995

olej, płotno, 51,5 x 66,5 cm
sygn. i dat. l.d.: M. Adam 95
estymacja: 2 000 - 3 000 zł