Nr katalogowy: 319

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO

Nr katalogowy: 319

Niebieskie Miasto 2087, 1987

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p.d.: Z.M.Dowgiałło 87;
estymacja: 30 000 - 36 000 zł