Nr katalogowy: 318

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO

Nr katalogowy: 318

Niebo futuro, 1995

olej, płótno; 100 x 117 cm;
sygn., dat. i opisany odwrocie: 1995 / Niebo / futuro / Z.M. Dowgiałło
estymacja: 15 000 - 18 000 zł