Nr katalogowy: 303

Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)

Nr katalogowy: 303

Sensual Landscapce

olej, płótno; 195 x 140 cm;
opisany na odwrocie na blejtramie: G W BUDZIEJEWSKI 2023 „Sensual landscape”
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł