Nr katalogowy: 302

Jan WODYŃSKI (1903 - 1988)

Nr katalogowy: 302

Targ na kwiaty, 1971

olej, płótno; 97 x 195 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: JAN WODYŃSKI / targ na kwiaty ol. / 97x195 / 1971 R.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł