Nr katalogowy: 349

Lucjan KOWALEWSKI (ur. 1950)

Nr katalogowy: 349

Wielka radość, 1999

olej, technika własna, płyta; 59,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Kowalewski 1999;
estymacja: 6 600 - 7 900 zł