Nr katalogowy: 348

Barbara LAWENDA

Nr katalogowy: 348

Z cyklu: Akty, 2023

akryl, technika mieszana, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: B. Lawenda;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł