Nr katalogowy: 333

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 333

Dom ciotek, 1994

olej, collage, płótno; 46 x 71 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Rykała / 94, na krośnie malarskim, na dolnej listwie: „Dom ciotek” oraz oil + colla
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 500 zł