Nr katalogowy: 332

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 332

Brama pod 8, 1988

olej, płótno; 122 x 85,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Rykała 1988 / „Brama pod 8”, na krośnie malarskim dane adresowe.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł