Nr katalogowy: 11

Władysław MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 11

Wiejska droga, ok. 1870

ołówek, gwasz, karton; 19 x 29 cm (w świetle passe-partout).
sygn. p. d.: A.W. Malecki (ołówkiem);
estymacja: 8 000 - 9 000 zł