Nr katalogowy: 10

Władysław MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 10

Pejzaż leśny z drogą, 1869

ołówek, gwasz, papier barwny naklejony na karton; 18,7 x 28,5 cm (w świetle passe-partout).
sygn., dat. i opisany l. d.: Białogon / A.W. Malecki 1869 (ołówkiem
estymacja: 8 000 - 9 000 zł