Nr katalogowy: 336

Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)

Nr katalogowy: 336

Trio II, 1963

akwaforta, papier; 27 x 39,5 cm (wymiar arkusza), 29 x 41 cm ( w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana l. d.: akwaforta 63 „TRIO II” 1/1. (ołówkiem), ś
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)