Nr katalogowy: 335

Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)

Nr katalogowy: 335

Bez tytułu, 1953

akwaforta, papier; 27,5 x 39 cm (wymiar kompozycji), 29 x 41 cm ( w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana l. d. akwaforta 1953 (ołówkiem), śr. d.: Epr.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)