Nr katalogowy: 607

Firma BOCHEMIA, CRYSTALEX

Nr katalogowy: 607

Dzban i 6 szklanek - komplet do wody

szkło przezroczyste, bezbarwne, dekoracyjnie szlifowane, fasetowane i złocone;
Czechy, Bochemia, Crystalex, Novy Bor, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł