Nr katalogowy: 606

Firma EGERMANN

Nr katalogowy: 606

Karafka z korkiem i 6 kieliszków

szkło przeźroczyste, częściowo lazurowane, dekoracyjnie szlifowane i złocone; farby emaliowe;
Czechy, Egermann, Novy Bor, XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł