Nr katalogowy: 39

Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)

Nr katalogowy: 39

Kościółek, 1920

olej, tektura; 32 x 48,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Alex. Mroczkowski / r. 1920
estymacja: 17 000 - 19 000 zł