Nr katalogowy: 38

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Nr katalogowy: 38

Sypialnia Królewska w Wilanowie, 1934

olej, płótno; 85 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Błażej Iwanowski Wilanów 1934
estymacja: 10 000 - 12 000 zł