Nr katalogowy: 21

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 21

Hucułka z Wiszenki, 1910

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł