Nr katalogowy: 20

Fryderyk LACHNER (ok. 1856- po 1913)

Nr katalogowy: 20

Para Serbów w strojach narodowych, 1884

1. Portret Serba 2. Portret Serbki
akwarela, papier; sygn.,dat. i opis. p. d.
estymacja: 6 800 - 8 000 zł