Nr katalogowy: 331

Marcin TOMASZEWSKI (ur. 1971)

Nr katalogowy: 331

Bez tytułu

olej, płótno; 138 x 98 cm;
sygn. p. d.: ATOMASH.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł