Nr katalogowy: 330

Witold PAŁKA (1928 - 2013)

Nr katalogowy: 330

W kawiarni, 1997

olej, płótno; 65,5 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka / 97.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł