Nr katalogowy: 302

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

Nr katalogowy: 302

Odmiana przez osoby CL, 2021

olej, płótno; 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Stachlewski / 2021.
estymacja: 5 800 - 6 500 zł