Nr katalogowy: 301

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

Nr katalogowy: 301

Imago X-BIS, 2006

akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Hunger 2006 / IMAGO X-BIS.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł