Nr katalogowy: 35

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 35

Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie

ołówek, akwarela, gwasz, papier o strukturze płótna; 26 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Żur (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł