Nr katalogowy: 34

Józef SKROBIŃSKI (1910-1979)

Nr katalogowy: 34

Rynek

olej, tektura; 70 x 95,5 cm;
sygn. p. d. J. Skrobiński
estymacja: 2 800 - 3 200 zł