Nr katalogowy: 3

Nr katalogowy: 3

Cynie w szklanym wazonie, ok. 1905

olej, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. z prawej strony pośrodku: WW. (monogramem wiązanym)
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 22 000 zł