Nr katalogowy: 2

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 2

Kobiety pod lasem, 1891

olej, płótno; 41 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Piotrowski 1891
estymacja: 38 000 - 42 000 zł
Cena oferowana 35 000 zł