Nr katalogowy: 148

Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)

Nr katalogowy: 148

Pejzaż - obraz dwustronny

-) Pejzaż ze snopkami - olej, płótno naklejone na tekturę; 18,3 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
-) Pejzaż z rzeką - olej, płótno naklejone na tekturę: 27 x 20 cm