Nr katalogowy: 147

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 147

Martwa natura z kwiatami i owocami, lata 20.-30. XX w.

olej, tektura; 36 x 25 cm;
na odwrocie (na tekturze) pieczątka salonu sprzedaży i firmy przyborów malarskich: „Juljan Burof /Warszawa /Nowy Świat 47”.