Nr katalogowy: 16

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

Nr katalogowy: 16

Koncentracja - rys. 11

akwarela, ołówek, tusz, papier; 34 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Grabowski.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)