Nr katalogowy: 14

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 14

Krzesło z czerwoną draperią, 1950

litografia barwna, papier; 57 x 45 cm (wymiar arkusza), 38,5 x 28 cm (wymiar obrazu);
sygn. z płyty p. d.: H. BERLEWI. 1950.