16 listopada 2022

Aukcja: 16 listopada 2022 (środa), godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Henri CHAPU (1833-1891)

202
Jeanne d'Arc w Domremy brąz; wys. 36 cm;
sygn. na podstawie: H. Chapu oraz F. BARBEDIENNE / Fondeur Paris
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Auguste MOREAU (1834-1917)

203
Wieczorna bryza brąz, podstawa toczona marmurowa; wys. 45,5 cm;
Francja (?), odlew późniejszy ? - 1 poł. XX w.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

204
Akt brąz patynowany, kamienna podstawa; wys.27 cm;
Polska (?), XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Helmuth SCHIEVELKAMP (1849-1890)

205
Zapaśnik brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita z kamienną podstawą: 47 cm;
sygn. na podstawie z brązu: H. SCHIEVELKAMP.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

W. ŚLIWKA, 1 poł. XX w.

206
Papuga figurka z brązu, podstawa marmur; wys. całkowita 24 cm;
sygn. na postumencie: W. ŚLIWKA
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Max MILO (1938-1976)

207
Gepard brąz patynowany, podstawa kamienna; wys. całkowita: 18 cm;
Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

208
Figura kwestującego Afrykanina brąz?, odlew patynowany; wys. 123,5 cm;
Europa Zachodnia?, 1 poł. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

AUTOR „ZTEN”; FIRMA BRACI ŁOPIEŃSKICH

209
Postać mężczyzny brąz, odlew; marmur; wys. 20,5 cm;
Polska, Warszawa, 1929.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

210
Myśliwy z psem - Lew Tołstoj (?) brąz patynowany; wys. 23 cm; sygn.; podstawa 16 x 10 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

211
Pod krzyżem - płaskorzeźba blacha miedziana, tłoczona; 59 x 38 cm (w świetle oprawy);
Polska ?, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

212
Kobieta grająca na mandolinie rzeźba - kompozycja metali, kość, podstawa kamienna; wymiary: 32 x 42 x 15,5 cm;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX w.

213
Kobziarz rzeźba w drewnie polichromowana; wys. 51 cm.
Europa Zachodnia, Portugalia ?, XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

214
Aniołek drewno lipowe, polichromowane; wys. 20,5 cm;
Polska, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł

215
Modlące się putto drewno, polichromia; wys. ok. 55 cm; szer. ok. 18 cm.
Polska, XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

216
Madonna drewno lipowe; wys. 30,5 cm;
Polska, Zakopane, 2 ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

217
Para wsporników drewno (sosna, lipa), gipsatura, polichromowane; dł. ok. 72 cm;
Polska, Pomorze Wschodnie (?), koniec XVI - początek XVII w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł