Nr katalogowy: 15

Stanisław KOSIŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 15

Scena z polowania, 1930

akwarela, papier; 58 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St. Kosiński / 930 (ołówkiem)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł