Nr katalogowy: 14

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 14

Pan Parys i trzy boginie, 1923

olej, tektura; 22 x 34 cm;
sygn., dat i opisany p. d.: ,,Pan Parys i trzy / boginie”. Tadeusz Rybkowski 1923
estymacja: 12 000 - 14 000 zł