Nr katalogowy: 723

Nr katalogowy: 723

Puchar z nakrywą

srebro pr. 84 częściowo złocony cechowany, wys. 37 cm,
waga 1004 g. (stopa dociążona).
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł