Nr katalogowy: 722

Jean PUIFORCAT (firma 1820-1945)

Nr katalogowy: 722

Kielich mszalny z pateną

srebro częściowo złocone próby 1 (950) cechowane, waga 750 g.
Paryż, lata 30. XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł