Nr katalogowy: 13

Leszek PIASECKI (1928-1990)

Nr katalogowy: 13

Pościg

olej, płótno; 61 x 82 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
estymacja: 13 000 - 16 000 zł