Nr katalogowy: 12

Czesław WASILEWSKI (1875-1947)

Nr katalogowy: 12

Sanna

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
estymacja: 25 000 - 30 000 zł