Nr katalogowy: 348

Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 348

Z cyklu: Szklane miraże II, 2017

olej, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: " Szklane miraże II" / M Czeremański 2017.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł