Nr katalogowy: 347

Natalia SPYRKA (ur. 1995)

Nr katalogowy: 347

Golden chest, 2019

olej, akryl, płótno; 120 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka „Golden chest”, 2019
estymacja: 5 500 - 6 500 zł