Nr katalogowy: 339

Adam NOWACKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 339

Tertium Non Datur, 2022

olej, flamaster, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Adam Nowacki ' 22 =Tertium Non Datur = / 1229/06/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł