Nr katalogowy: 338

Adam NOWACKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 338

Saintly Comedy, 2022

olej, flamaster, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: Adam Nowacki 22 / =Saintly Comedy= 1230/07/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł