Nr katalogowy: 396

Łukasz JANICKI (ur. 1984)

Nr katalogowy: 396

Za rogiem w prawo, 2022

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Janicki 2022
estymacja: 2 500 - 3 500 zł