Nr katalogowy: 395

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

Nr katalogowy: 395

L-5, 2014

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. S'14 L-5.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł