Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Ikona - miniatura: Św. Jerzy

gwasz?, złocenie; tektura na desce?; oprawa: srebro, pr. 1 (950); emalia; 9,2 x 6,8 x 1,2 cm.
Francja, srebro - monogramista „J Q” (?), pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł