Nr katalogowy: 832

Nr katalogowy: 832

Ikona - Święty Książę Aleksander Newski

olej, farby emaliowe, złocenie, deska z czterema szpongami; 107,5 x 55,5 x 4 cm;
Rosja, Moskwa (?), k. XIX - pocz. XX w.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł