Nr katalogowy: 113

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 113

Madonna z Dzieciątkiem i świętymi

według: Petera Paula RUBENSA (1577-1640)
olej, płótno; 56,5 x 48,5 cm.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł