Nr katalogowy: 112

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 112

Zuzanna i starcy

według: Petera Paula RUBENSA (1577-1640)
olej, płótno; 121 x 85,5 cm
estymacja: 35 000 - 40 000 zł