Nr katalogowy: 105

Hans ZATZKA (1859-1945)

Nr katalogowy: 105

Scena rodzajowa

olej, deska; 70 x 111 cm (owal);
sygn. p. d. (w ramce, którą trzyma putto): J. Bernard
estymacja: 32 000 - 38 000 zł